Munkatársak

Munkatársak elérhetőségei, telefonszámai

Munkatársainkat közvetlenül az alábbi vezetékes és mobil telefonszámokon érhetik el:

Kattintson az alábbi linkekre az adott osztály eléréséhez:

Központi Iroda és raktár Pécsi kereskedelmi központ
2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u. 17.
Telefon: +36 24 510 210
Telefax: +36 24 510 216
E-mail: info.hu@sto.com
Nyitvatartás:
H-Cs.: 7.30-16.00
P.: 7.30-13.00
7629 Pécs, Névtelen u. 1.
Telefon: +36 72 525 315
Telefax: +36 72 525 314
E-mail: pecs.hu@sto.com
Nyitvatartás:
H-Cs.: 7.30-16.00
P.: 7.30-13.00

Munkatársak



Ügyvezetés, adminisztráció:

Farkas Pál

ügyvezető igazgató
okl. építészmérnök, MBA
E-mail: p.farkas@sto.com




Zelei Adrienn
irodavezető
Telefon: +36 24 510 210
Mobil: +36 30 933 2747
E-mail: a.zelei@sto.com


______________________________________


Ipari műgyanta padlók üzletág:


Harasztia Péter
üzletágvezető
Telefon: +36 24 510 221
Mobil: +36 30 934 1768
E-mail: p.harasztia@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág
Terület: Baranya, Somogy, Tolna és Zala megye

Bóna-Tarnik Noémi
termékmenedzser, okleveles építőmérnök
Telefon: +36 30 816 4119
Mobil: +36 24 510 217
E-mail: n.tarnik@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág


Minkovits József
alkalmazástechnikus
Telefon: +36 24 510 217
Mobil: +36 30 529 9889
E-mail: j.minkovits@sto.com


______________________________________

Szaktanácsadók - Ipari műgyanta padlók üzletág:

Balla Olivér
építésvezető
Mobil: +36 30 225 3753
E-mail: o.balla@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág



Gácser Attila
szaktanácsadó
Mobil: +36 30 380 4362
E-mail: a.gacser@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág
Terület: Győr-Moson-Sopron, Fejér, Komárom-Esztergom,
Vas és Veszprém megye

Gallasz Tamás
üzletkötő
Telefon: +36 24 510 225
Mobil: +36 30 335 8568
E-mail: t.gallasz@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág, hídszigetelés, korrózióvédelem


Gerlefalvi-Nagy Attila
szaktanácsadó
Telefon: +36 62 284 225
Mobil: +36 30 655 5038
E-mail: a.gerlefalvi@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág
Terület: Bács-Kiskun, Békés, Csongrád és
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ónodi Gábor
építésvezető
Mobil: +36 30 496 9364
E-mail: g.onodi@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág



Szőke Klára
szaktanácsadó
Telefon: +36 1 403 5755
Mobil: +36 30 914 2138
E-mail: k.szoke@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág
Terület: Budapest, Pest megye

Vályi Péter
szaktanácsadó
Telefon: +36 36 417 187
Mobil: +36 30 938 7056
E-mail: p.valyi@sto.com
Ipari műgyanta padlók üzletág
Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves,
Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

______________________________________

Homlokzat üzletág:


Varga István
üzletágvezető
Telefon: +36 24 510 230
Mobil: +36 30 506 5144
E-mail: i.varga@sto.com
Homlokzat üzletág


Kirner Zsuzsanna
tervezői tanácsadó, okl. építészmérnök
Telefon: +36 24 510 228
Mobil: +36 30 241 0501
E-mail: zs.kirner@sto.com
Homlokzat üzletág


Molnár Zoltán
tervezői tanácsadó, okl. építészmérnök
Mobil: +36 30 431 0638
E-mail: z.molnar@sto.com
Homlokzat üzletág



Dávid Szilárd
alkalmazástechnikus
Mobil: +36 30 383 2660
E-mail: s.david@sto.com
Homlokzat üzletág



Süle Zoltán
alkalmazástechnikus
Mobil: +36 30 281 2189
E-mail: z.sule@sto.com
Homlokzat üzletág


_____________________________________


Szaktanácsadók - Homlokzat, festék üzletág:

    Simáné Kövesdi Ildikó

    szaktanácsadó
    Telefon: +36 29 437 161
    Mobil: +36 30 999 8829
    E-mail: i.koevesdi@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Budapest, Pest megye

    Orosz Tibor
    szaktanácsadó
    Mobil: +36 30 982 2062
    E-mail: t.orosz@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Budapest, Pest megye


    Boros Pál

    szaktanácsadó
    Telefon: +36 96 447 176
    Mobil: +36 30 241 3294
    E-mail: p.boros@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Győr-Moson-Sopron, Fejér, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém és Zala megye

    Kakuszi Norbert
    szaktanácsadó
    Telefon: +36 62 540 030
    Mobil: +36 30 940 6633
    E-mail: n.kakuszi@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Bács-Kiskun, Békés, Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megye

    Károly Norbert

    szaktanácsadó
    Telefon: +36 72 525 315
    Mobil: +36 30 338 9709
    E-mail: n.karoly@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Baranya, Somogy és Tolna megye


    Kopunecz Ferenc

    szaktanácsadó
    Mobil: +36 30 386 0546
    E-mail: f.kopunecz@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye


    ______________________________________





    Belső értékesítés:


    Koch Roland

    logisztikai vezető
    Telefon: +36 24 510 213
    Mobil: +36 30 529 9880
    E-mail: r.koch@sto.com



    Katona Attiláné Erika
    beszerző
    Telefon: +36 24 510 233
    Mobil: +36 30 529 9905
    E-mail: e.katona@sto.com


    ______________________________________


    Belső értékesítés - Ipari műgyanta padlók üzletág:


    Illésné Somogyi Dóra
    Szőke Klára és Vályi Péter belső értékesítője
    Telefon: +36 24 510 225
    Mobil: +36 30 843 4853
    E-mail: d.somogyi@sto.com
    Ipari műgyanta padlók üzletág, hídszigetelés, korrózióvédelem


    Mátyók Éva
    Harasztia Péter, Gácser Attila és Gerlefalvi Attila belső értékesítője
    Telefon: +36 24 510 232
    Mobil: +36 30 225 3998
    E-mail: e.matyok@sto.com
    Ipari műgyanta padlók üzletág

    ______________________________________


    Belső értékesítés - Homlokzat üzletág:

    Kászonyiné Hidvégi Anita
    Simáné Kövesdi Ildikó, Varga István és Kirner Zsuzsanna belső értékesítője
    Telefon: +36 24 510 224
    Mobil: +36 30 529 9882
    E-mail: a.hidvegi@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Budapest, Pest megye

    Pincz Nikolett
    Károly Norbert belső értékesítője és beszerző
    Telefon: +36 24 510 223
    Mobil: +36 30 585 1002
    E-mail: n.pincz@sto.com
    Homlokzat üzletág, értékesítés
    Terület: Baranya, Somogy és Tolna megye

    Szokai Zsuzsa
    Boros Pál és Kopunecz Ferenc belső értékesítője
    Telefon: +36 24 510 222
    Mobil: +36 30 529 9899
    E-mail: z.szokai@sto.com
    Homlokzat üzletág, értékesítés, szállítás, számlázás
    Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Heves,
    Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém és Zala megye

    Vellai Veronika
    Orosz Tibor és Kakuszi Norbert belső értékesítője
    Telefon: +36 24 510 211
    Mobil: +36 30 225 4098
    E-mail: v.vellai@sto.com
    Homlokzat üzletág
    Terület: Budapest, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád,
    Jász-Nagykun-Szolnok és Pest megye

    ______________________________________

    Gazdasági és Pénzügyi Osztály:

    Cserép Csaba

    gazdasági vezető
    Telefon: +36 24 510 214
    Mobil: +36 30 218 3971
    E-mail: c.cserep@sto.com



    Nálik Edit
    főkönyvelő
    Telefon: +36 24 510 235
    E-mail: e.nalik@sto.com




    Szórád Ildikó

    könyvelő
    Telefon: +36 24 510 215
    Mobil: +36 30 338 9708
    E-mail: i.szorad@sto.com



    Mannheim Judit
    pénzügyi asszisztens
    Telefon: +36 24 510 237
    E-mail: j.mannheim@sto.com



    ______________________________________

    Marketing:

    Halász Ágnes

    marketing vezető
    Telefon: +36 24 510 231
    Mobil: +36 30 431 6833
    E-mail: a.halasz@sto.com


    ______________________________________

    Raktár:


    Homonnay Gábor
    raktáros
    Telefon: +36 24 510 236




    Ledényi Zoltán
    raktáros
    Telefon: +36 24 510 236




    Pacsika Pál Zoltán
    raktáros
    Telefon: +36 24 510 236




    Póth Tibor
    raktáros
    Telefon: +36 24 510 236




    ______________________________________

    Színkeverés:


    Floruta Sándor
    színkeverő
    Telefon: +36 24 510 236




    Kotmajer Gábor
    színkeverő
    Telefon: +36 24 510 236


    Tityán György
    színkeverő
    Telefon: +36 24 510 236

    ______________________________________

    Gondnok:


    Szőke Gábor
    gondnok
    Mobil: +36 30 641 2131





    ______________________________________

    Pécsi kereskedelmi központ:


    7629 Pécs, Névtelen u. 1.
    Telefon: +36 72 525 315
    Telefax: +36 72 525 314
    E-mail: pecs.hu@sto.com
    Nyitvatartás:
    H-Cs.: 7.30-16.00
    P.: 7.30-13.00

    Károly Norbert

    kirendeltségvezető, építőmérnök
    Tel.: +36 72 525 315
    Mobil: +36 30 338 9709
    E-mail: n.karoly@sto.com
    Szabóné Klits Henrietta
    belső értékesítő
    Tel.: +36 72 525 315
    Mobil: +36 30 229 1329
    Fax.: +36 72 525 314

    Dombai Attila
    belső értékesítő
    Tel.: +36 72 525 315
    Fax: +36 72 525 314
    E-mail: a.dombai@sto.com

    Mester Gábor
    raktáros
    Tel.: +36 72 525 315
    Fax: +36 72 525 314
    E-mail: g.mester@sto.com